הנחיות מחלקתיות לשנת הלימודים תשפ"ד

 

הוראות הרשמה תשפ"ד- בית הספר לאופטומטריה ומדעי הראייה

 

סטודנטים/ות יקרים/ות שלום רב,

בית הספר לאופטומטריה ומדעי הראייה מברך אתכם/ן, סטודנטים/ות  חדשים/ות וותיקים/ות ומאחל לכם/ן שנת לימודים פורייה ומהנה והרבה הצלחה.

על אף שהמערכת הינה קבועה ואחידה לכולם/ן, יש צורך ברישום אישי של כל סטודנט/ית במערכת על מנת שיוכל להיות זמין למערכות השונות של האוניברסיטה ולממש בפועל את היותו סטודנט/ית.

תנאים מקדימים לרישום:

 1. עם כניסתכם/ן למערכת אינבר עליכם/ן לחתום על הצהרה. ללא חתימה על ההצהרה – לא תוכלו/נה להירשם לקורסים.
 2. תשלום מקדמת שכר לימוד.

להלן מספר הערות חשובות להצלחת הרישום:

בתחתית העמוד הראשי של מערכת האינבר שלכם/ן יש קישור לסרטון הדגמה לתהליך הרישום  הכללי.

בכל שאלה הקשורה לתמיכה טכנית או לשכר לימוד יש לפנות למרכז שירות וגיוס *9392 או  03-5317000.

 • מערכת שעות מפורטת ומידע נוסף ניתן למצוא באתר האינטרנט של בית הספר: https://optometrics.biu.ac.il.
 • ניתן לפנות למזכירות בית הספר לעזרה וייעוץ בהכנה ותיאום מערכת השעות עוד בטרם הרישום באינטרנט ובמהלכו בטלפון 03-5317268 או בדוא"ל: optometry.dept@biu.ac.il.
 • עם רישומכם/ן לבית הספר לאופטומטריה ומדעי הראייה, ישלח אליכם/ן תקנון לימודים ייחודי של כללי בית הספר. יש לעבור על התקנון ולבדוק תנאי מעבר משנה לשנה.
 • סטודנטים/ות בשנה ב', ג', ד' שלא עומדים/ות  בתנאי קדם לקורסים שאליהם הם צריכים להירשם יפנו למזכירות בית הספר.
 • יש להירשם לחובות נוספים לתואר, קורסי יסוד ביהדות או לחילופין קורסים כללים, אנגלית כשפה זרה והבעה בעברית. לעזרה בבחירת הקורסים הנוספים ניתן לפנות למרכז שירות וגיוס בטלפון 03-5317000 או 9392*.
 • רישום למרפאות: על כל סטודנט/ית משנה ב' ועד שנה ד' להירשם לקורסי מרפאות- קליניקות. על הסטודנט/ית לדעת שבית הספר רשאי לשנות שיבוץ של סטודנט/ית לקורסי מרפאות משיקולים אדמיניסטרטיביים ואקדמיים.
 • יש לסיים את כל החובות בקורסי היסוד ביהדות ובקורסים כלליים עד סוף שנה ג' לתואר או לכל המאוחר סוף סמסטר א של השנה הרביעית, על מנת לא להיתקל בבעיות בסגירת התואר.
 • יש להגיש בקשת זכאות לסיום תואר במידע האישי באינבר בסיום מועדי א' בסמסטר ב' של השנה הרביעית על מנת שהזכאות תגיע במועד לקראת הבחינה של משרד הבריאות.
 • אנו ממליצים לבדוק במהלך הרישום שאכן אתם רשומים לסך הנקודות הדרושות לתואר על מנת לסיים את התואר בזמן והימנעות מפתיחת שנת לימודים נוספת .חישוב מספר נקודות הזכות לתואר הוא באחריות הסטודנט!

 

 

אנו מאחלים לכולם/ן הצלחה,

צוות בית הספר לאופטומטריה ומדעי הראייה !